Aktualnie : Strona główna Aktualności Jezioro Goczałkowickie - cennik opłat 2012

Jezioro Goczałkowickie - cennik opłat 2012

GPW Katowice ustaliło cennik zezwoleń wędkarskich na 2012 rok obowiązujacych na Jeziorze Goczałkowickim. W stosunku do poprzedniego sezonu brak jest zezwoleń terminowych 30 dniowych.
Zezwolenie roczne zdrożało o 20zł.
Więcej informacji w rozwinięciu...

 

Jezioro Goczałkowickie - cennik zezwoleń wędkarskich na 2012r:

Zezwolenia roczne imienne - 140zł, 
Zezwolenia terminowe 14 dni - 40zł,
Zezwolenia terminowe 7 dni - 30zł,
Połów na żywca półroczne - 100zł,
Połów na żywca terminowe 30 dni - 35zł 
Połów na żywca terminowe 7 dni - 20zł
Zezwolenia terminowe 1 dn. wraz z połem na żywca - 20zł

 

Zezwolenia terminowe
1 dn. wraz z połem na
żywca

Podziel się ze znajomymi:

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to Wykop Submit to Grono Submit to Nasza Klasa

Komentarze  

 
0 #22 rob 2013-03-11 22:41
wie ktos juz jaki cennik na 2013 rok ???
Cytować
 
 
+5 #21 andrzej 2013-02-12 21:10
Witam.
A może ktoś wie jakie są opłaty na goczałkowice w 2013r i gdzie można wykupić zezwolenie,byłb ym wdzięczny za info.Pozdrawiam andrzej.
Cytować
 
 
0 #20 oli 2013-02-04 19:41
prośba do administracji Jeziora aby zadbała o kosze na brzegach i o zarybianie jeziora. Nocne wędkowanie powinno już być od maja . I w nocy małe ognisko nikomu nie zaszkodzi by się ogrzać
Cytować
 
 
+2 #19 oli 2013-02-04 19:41
prośba do administracji Jeziora aby zadbała o kosze na brzegach i o zarybianie jeziora. Nocne wędkowanie powinno już być od maja . I w nocy małe ognisko nikomu nie zaszkodzi by się ogrzać
Cytować
 
 
+1 #18 ikon 2012-12-23 18:21
popieram arona dobrze pisze lowienie smierdzacych leszczy staje sie nudne
Cytować
 
 
+1 #17 aron 2012-12-23 18:19
UWAGA!!!! nie kupujcie kart na goczaly to moze rybaczowka zacznie cos dzialac w sprawie wedkarzy bo z tego co wiem odnas maja najwiekrza kase. Wystarczy policzyc 140x500 osob(min) daje nam 70000zl plus odlowy!!!!! a gdzie te ryby co byly 4 i wiecej lat temu nie mowie o leszczu.
Cytować
 
 
-2 #16 Klimek 2012-11-26 23:31
Cytuję tadeusz.j.studnicki:
Dla mnie 140zł-mały wydatek.Mam kasę(!) i... 54 lata. Łowię od dziecka (nałogowo!)- Niestety cały sezon 2011r. to istne goczałkowickie bezrybie. Na kilka najblizszych lat (po powodzi) można przerzucić się na szachy. Ilość ryb niewiele będzie mniejsza (!)TEGOROCZNĄ KARTĘ WYKUPUJĘ JAKO CEGIEŁKĘ NA ZARYBIANIE !!! ( ...Proszę nie piszcie,że nie umiem łowić ryb.-Jestem miejscowy, a to coś oznacza !!!)


Co Pan powie o tegorocznych sandaczach spod rury ? Bezrybie ?
Cytować
 
 
+4 #15 Wojtek 2012-08-07 22:45
Mam białą karte . Nie opłacałem jej przez kilka lat , czy wystarczy ze wykupie tylko pozwolenie roczne 140zł
Cytować
 
 
0 #14 DM 2012-06-09 20:22
Cytuję staszek:
Witam, jestem zainteresowany opłatą tego zalewu. Mam pytanie gdy zapłacę w czerwcu to kiedy przepada zezwolenie czy następuje to w czerwcu przyszłego roku?.

Roczne ważne są zawsze do 31marca kolejnego roku. Pozdrawiam
Cytować
 
 
+1 #13 staszek 2012-06-09 18:06
Witam, jestem zainteresowany opłatą tego zalewu. Mam pytanie gdy zapłacę w czerwcu to kiedy przepada zezwolenie czy następuje to w czerwcu przyszłego roku?.
Cytować
 
 
+1 #12 vin diesel 2012-04-28 23:27
ile kosztuje zezwolenie na szarpaka w tym roku?
Cytować
 
 
+1 #11 DM 2012-04-16 21:31
Cytuję Krzyś:
Mam pytanie czy przy wukupieniu zwzwolenia rocznego imiennego trzeba miec kartę "białą "??

TAK, TRZEBA MIEĆ KARTĘ, zresztą niezależnie od tego czy to całoroczne czy terminowe się kupuje
Cytować
 
 
-1 #10 Krzyś 2012-04-16 21:06
Mam pytanie czy przy wukupieniu zwzwolenia rocznego imiennego trzeba miec kartę "białą "??
Cytować
 
 
-1 #9 DM 2012-04-02 19:12
Cytuję pinqwin:
Hej
Mam pytanko jeżeli opłacę 140 zetka to muszę dopłacić jeszcze 100 z możliwością łowienia na żywca??

TAK możliwość połowu na żywca to extra dopłata
Cytować
 
 
+1 #8 pinqwin 2012-04-02 17:39
Hej
Mam pytanko jeżeli opłacę 140 zetka to muszę dopłacić jeszcze 100 z możliwością łowienia na żywca??
Cytować
 
 
0 #7 frek16 2012-03-31 23:57
Cytuję Jerzy:
Witam serdecznie,czy juz , a jesli tak ,gdzie moge wykupic karte - Bielsko Biala.

Najlepiej w swim kole, ja tak zrobiłem (cena na cały rok 140zł)
Cytować
 
 
0 #6 Jerzy 2012-03-27 10:15
Witam serdecznie,czy juz , a jesli tak ,gdzie moge wykupic karte - Bielsko Biala.
Cytować
 
 
-5 #5 tadeusz.j.studnicki 2012-03-22 01:48
Dla mnie 140zł-mały wydatek.Mam kasę(!) i... 54 lata. Łowię od dziecka (nałogowo!)- Niestety cały sezon 2011r. to istne goczałkowickie bezrybie. Na kilka najblizszych lat (po powodzi) można przerzucić się na szachy. Ilość ryb niewiele będzie mniejsza (!)TEGOROCZNĄ KARTĘ WYKUPUJĘ JAKO CEGIEŁKĘ NA ZARYBIANIE !!! ( ...Proszę nie piszcie,że nie umiem łowić ryb.-Jestem miejscowy, a to coś oznacza !!!)
Cytować
 
 
-1 #4 DM 2012-03-20 17:35
dziękuje za czujność, cennik poprawiony
Cytować