Aktualnie : Strona główna Aktualności Jezioro Goczałkowickie - zezwolenia 2014

Jezioro Goczałkowickie - zezwolenia 2014

Prezentujemy cennik zezwoleń wędkarskich obowiązujących w 2014r na Jeziorze Goczałkowickim. Pozwolenia można między innymi nabywać w sklepie wędkarskim MEGA-FISH w Strumieniu (ul.1Maja 33).
Więcej informacji w rozwinięciu...

 

Jezioro Goczałkowickie - cennik zezwoleń wędkarskich na 2014r:

Zezwolenia roczne imienne - 150zł,
Zezwolenia terminowe 14 dni - 50zł,
Zezwolenia terminowe 7 dni - 30zł,
Połów na żywca półroczne - 100zł,
Połów na żywca terminowe 30 dni - 40zł
Połów na żywca terminowe 7 dni - 20zł
Zezwolenia terminowe 1 dn. wraz z połem na żywca - 20zł

 

Zezwolenia terminowe
1 dn. wraz z połem na
żywca

Podziel się ze znajomymi:

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to Wykop Submit to Grono Submit to Nasza Klasa

Komentarze  

 
0 #11 mikolowianin 2015-05-02 13:46
złodzieje na długi łikend spuścili wodę na zaporze i po braniach ostatni rok płacę goczały na drugi rok jadę na chodowlane na zator taniej wyjdzie i ryby w h....
Cytować
 
 
0 #10 gorol 2015-04-04 15:25
A hanysów nie powini wpuszczać bo zeżrą wszystko
Cytować
 
 
+2 #9 hanys 2015-04-01 10:21
GOROLE POWINNY PŁACIĆ 340!!!!!!!
Cytować
 
 
+2 #8 Marcin 2015-03-10 19:42
co za złodzieje z tych wodociagów.170 na 2015!!! za co oni chca tyle pieniedzy bo chyba nie za ryby jak tam jest gorzej niz na w kaluzy.zenada
Cytować
 
 
+2 #7 Labraks.pl 2015-02-19 12:06
Właśnie ruszyły zapisy na zakup zezwoleń wędkarskich na sezon 2015/2016 w sklepie wędkarskim LABRAKS w Mikołowie. Więcej info pod nr 798 491 922 lub na labraks.pl
Cytować
 
 
0 #6 Zyga 2015-01-04 20:49
Cytuję arek:
Witam mam pytanie dotyczace modeli do wywózki czy mozna je używać na goczałkowicach czy jest to zabronione?

Do 31 marca można jeszcze używać łódek zanętowych. Od nowego sezonu, czyli od 1 kwietnia 2015, używanie łódeczek będzie zabronione (taką informację uzyskałem w Rybaczówce w Łące)
Cytować
 
 
+1 #5 arek 2014-10-04 09:35
Witam mam pytanie dotyczace modeli do wywózki czy mozna je używać na goczałkowicach czy jest to zabronione?
Cytować
 
 
0 #4 Endi 2014-08-02 11:22
Marcin. Zezwolenia można nabyć jeszcze w sklepie wędkarski Labraks w Mikołowie. tel: 798 491 922. Ceny te same co w wodociągach. Kupiłem juz kilka razy i nie brakuje kart. zawsze sa dostepne :)
Cytować
 
 
+2 #3 Marcin 2014-05-07 21:12
oprócz tego sklepu gdzie jeszcze można wykupić zezwolenie ?? które łowisko polecacie na płocie ?? :-)
Cytować
 
 
0 #2 bernat 2014-05-02 14:29
Cfaniako sie wycfanili nie ma półrocznej bo by nikt tej rocznej nie kupił
Cytować