Aktualnie : Strona główna Aktualności Jezioro Goczałkowickie - cennik 2015/2016

Jezioro Goczałkowickie - cennik 2015/2016

 

Zezwolenia wędkarskie na 2015/2016 rok będą sprzedawane od 1 kwietnia 2015 roku.

CENA CAŁOROCZNEGO ZEZWOLENIA BĘDZIE WYNOSIĆ 170 ZŁ.

Więcej szczegółów w rozwinięciu...

Aktualizacja informacji (23.03.2015)

 

 

 

Cennik zezwoleń na jezioro Goczałkowickie

Sezon wędkarski 2015 / 2016

RODZAJ

CENA

CAŁOROCZNA

170 zł

14 DNIOWA

50zł

7 DNIOWA

30 zł

ŻYWCÓWKA
6 miesięczna

100 zł

ŻYWCÓWKA
30 dniowa

50 zł

ŻYWCÓWKA
7 dniowa

20 zł

1 DNIOWA
Z ŻYWCEM

20 zł

WEEKENDOWA WRAZ
Z POŁOWEM NA ŻYWCA

50 zł

 


Aktualizacja 23.03.2015 (w sprawie możliwości korzystania z tzw wywózki modelami zdalnie sterowanymi) - regulamin dostępny na stronach GPW zawiera jedynie zapis:

10. Obowiązuje całoroczny, całkowity zakaz połowu ryb z jakiegokolwiek sprzętu pływającego.

Podziel się ze znajomymi:

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to Wykop Submit to Grono Submit to Nasza Klasa

Komentarze  

 
0 #33 Przekret 2017-02-28 13:16
postawione kilometrowe sieci i stalowe siatki tak by wędkarze g...o złapali
Cytować
 
 
0 #32 Marcin 2016-10-24 10:33
jak teraz na goczałach ? ostatnio jak byłem od strony czarnolesia to leszczyk za leszczykiem ale takie max 20 cm :/ jakś ładna płoc gdzies bierze ?
Cytować
 
 
0 #31 Szymon 2016-10-10 08:27
Witam, warto się jeszcze w tym roku wybrać na Goczałkowice ?
Cytować
 
 
0 #30 Okoń 2016-09-10 10:49
Bierą jakieś ryby ?
Cytować
 
 
0 #29 Szymon 2016-08-06 21:17
Są jakieś brania na goczałach . prosze o odpowiedź ps ostatnio było smieci zaś dużo nawalonych przez ty goroli
Cytować
 
 
0 #28 Szymon 2016-08-05 12:52
Słyszałem że w nocy tylko duży leszcz
Cytować
 
 
0 #27 Szymon 2016-08-05 12:48
Bierze jakaś ryba raz byłem dwa karasie w wiśle wielkiej po 40 cm. Niewiem jak teraz z rybą
Cytować
 
 
0 #26 Tomek 2016-08-03 23:59
Koledzy, pomóżcie, bardzo proszę. chcępojeździć na Goczały z Synem, ale ... nie mam pojęcia, gdzie są jakieś ciekawe miejscówki (szczerze mówiąc dotychczas jeździłem jedynie koło rybaczówki). proszę, doradźcie, gdzie powinienem poszukać białą rybę, a gdzie jakiegoś sandaczyka lub szczupaka. podkreślam, że nie jestem żadnąkonkurencj ą, bo zawsze ryby wypuszczam
Cytować
 
 
+1 #25 Zdzisław 2016-04-27 10:44
Są bardzo duże leszcze ponad 70cm kolega mówi czarne jak kopalniane a drugi dodaje chyba z biedaszybów bo leszcze 70 cm ważą do max 2kg
Cytować
 
 
+2 #24 Paweł1113 2016-03-22 05:32
Ostatnio widziałem jak straż zaciąga sieci podobno w celu usunięcia ryb wzbijajacych glon bo to zbiornik wody pitnej śmiech na sali banda :-*
Cytować
 
 
0 #23 tom 2016-03-10 16:58
hejka. ktoś wie czy ceny za kartę się utzymają czy pójdą w górę ??
Cytować
 
 
0 #22 tom 2016-03-10 16:57
hejka.ktoś wie ile w tym roku karta będzie kosztować ??
Cytować
 
 
-4 #21 tadek 2015-12-09 14:43
podobno sandacz sie ruszyl. kto przyjedzie to wyjezdzo z kompletem.
Cytować
 
 
+1 #20 DM 2015-11-22 15:13
Cytuję Marcin:
hejka.na jaki okres sie wykupuje katre całoroczną???? 1 styczen do konca grudnia ?? czy jakoś inaczej ?? i jak z dużymi leszczami ? idzie je złapać ??

Karta od 1 kwietnia do 31 marca.
Nie łowie już na goczałach od lat.
Czym mniej wody tym dalej od brzegu i raczej na leszcza to na noc. Z dużymi powyżej 60cm raczej ciężko.
Cytować
 
 
0 #19 Marcin 2015-11-22 14:42
hejka.na jaki okres sie wykupuje katre całoroczną???? 1 styczen do konca grudnia ?? czy jakoś inaczej ?? i jak z dużymi leszczami ? idzie je złapać ??
Cytować
 
 
+1 #18 Dominik 2015-10-24 07:54
;-) gdzie można kupić zezwolenie w bielsku
Cytować
 
 
-1 #17 koli 2015-07-14 11:34
jak by
Cytować
 
 
+1 #16 Bodzio 2015-06-16 18:33
marcin ,,, masz racje to leszcze , ryba jest tylko trzeba ją umieć złowić :D
Cytować
 
 
+1 #15 marcin 2015-06-10 17:30
zamiast narzekać ze nie ma ryb może zastanówcie się czy je umiecie złowic :P ja tam nigdy nie narzekam że nie idzie nic złapac :P leszcze z was :P
Cytować
 
 
-1 #14 gość 2015-06-03 13:56
ja łowiłem na goczałkowickim przez w sumie 10 dni a złowiłem ledwie 3 ryby
Cytować
 
 
-1 #13 Janusz 2015-04-29 21:20
Gdzie mozna wykupić zezwolenie? zoologiczny w Chybiu je już ma? czy trzeba lecieć do Łąki ?
Cytować
 
 
+1 #12 berni 2015-04-13 20:24
co tu dużo godać darymny futer!
Cytować
 
 
+5 #11 Jerry 2015-04-13 15:33
Najlepiej brac Pieniadze od wedkarzy a ryb coraz mniej. za niedlugo nikt nie bedzie tam jezdzil jak beda tak cene dzwigac....
Cytować
 
 
+1 #10 oli 2015-03-25 21:52
ale syf nie dam za mnie i za żonę 340 zł ł dojazd 30zł no i roczna jeszcze ....1000zł żeby ryby łowić
Cytować
 
 
+3 #9 gregor 2015-03-24 15:47
czy wy ludzie potraficie czytać ze zrozumieniem ? 10. Obowiązuje całoroczny, całkowity zakaz połowu ryb z jakiegokolwiek sprzętu pływającego. a więc nie ma nic wspulnego z wywożeniem.
Cytować
 
 
+2 #8 kris 2015-03-21 09:01
Te złodzieje co roku dżwigają karte a ryb ubywa
Cytować
 
 
+2 #7 luki 2015-03-20 23:25
a i wymiar ochrnny się zmienił na szczupaka i sandacza 55 cm ,oraz okres ochronny na szczupaka o miesiąc dłużej niż jest i możesz wziąc 2 szczupole i 2 sandały a nie 3 jak było pozatym wprowadzili limit na białą rybę i od frelichowa dali tablice gdzie zakaz połowu ryb chore to jest więc dziękuję za tą kwote wole łowiska komercyjne.
Cytować
 
 
+4 #6 Cinek 2015-03-20 21:14
Co rok to drożej, a ryb to chyba coraz mniej;/ jak tak dalej pójdzie to nie bd chętnych na ten zbiornik
Cytować
 
 
+3 #5 pioter 2015-03-11 18:53
no to cza bedzie zrezygnować z goczal w takim razie,niech kusoli se pilnują,ockną się jak zobaczą ile ludzi stracą.żenada!!!!!!!!! !!!!!!
Cytować
 
 
+3 #4 Smoluch 2015-03-11 08:23
Największym kłusownikiem jest sam zarząd !!
Cytować
 
 
+3 #3 dariusz 2015-03-10 20:36
Zakaz wywózki nieźle w takim razie w tym roku rezygnuje z goczał...Zamiast zabrac sie za klusownikow ktorzy czaja sie po krzakach to wprowadzaja kolejne zakazy dla wędkarzy....
Cytować
 
 
-1 #2 DM 2015-03-07 21:13
Cytuję marek:
Co to znaczy że jest zapowiadany całkowity zakaz wywózki? albo jest zakaz albo nie ma !!

Jeszcze go nie ma bo obowiązują zezwolenia 2014/2015.
Cytować
 
 
+3 #1 marek 2015-03-07 19:04
Co to znaczy że jest zapowiadany całkowity zakaz wywózki? albo jest zakaz albo nie ma !! Niech zaprzestana wogóle sprzedawać karty bo te Goczałkowice to juz powoli kpina dojazdu do łowosk nie ma a kontrolerzy daja mandaty nawet za to że ktoś z kolegów towarzyszy mi na rybach! Apeluję do kolegów wedkarzy żeby nie kupowali tych zezwoleń bo tak naprawde to tam jest wiecej zakazów niż pozwoleń, pozdrawiam
Cytować