Aktualnie : Strona główna Łowisko Pod Borem Ochaby

Łowisko Pod Borem Ochaby

Łowisko wędkarskie „Pod Borem” to urokliwe i spokojne miejsce dla wytrawnych wędkarzy oraz osób zaczynających swoją przygodę z wędką. Jest to obiekt prywatny, położony w Ochabach. Dojazd DK 81 Katowice – Wisła, zjazd z trasy na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w Ochabach, w kierunku mostu na Wiśle, a następnie boiska piłkarskiego i OSP w Ochabach. Dalej dojazd oznaczony tablicami informacyjnymi „Gospodarstwo Rybackie – Sprzedaż Ryb – Łowisko”.Jest to miejsce, w którym można wypoczywać całymi rodzinami, w spokoju i ciszy, na świeżym powietrzu, przy szumie wody i w sąsiedztwie lasu.

Obiekt o powierzchni 4,50 ha jest w całości ogrodzony. Łowisko stanowi akwen o powierzchni 4 ha lustra wody, zasilany wodą z górnego odcinka rzeki Wisły.

Stanowiska dla wędkarzy rozmieszczone są na długości grobli około 1 km. Jest również wydzielona „dzika” część dla karpiarzy, z możliwością rozbicia namiotów i przyjazdu dla kilkudniowe zasiadki.

Łowisko zarybione jest karpiem handlowym oraz dużymi okazami karpia w wadze 5 – 15 kg. Jest również amur, lin, jesiotr i szczupak.

Istnieje możliwość nocnego wędkowania, imprez oraz zawodów wędkarskich, a także przyjazdu z przyczepą campingową lub namiotem.

Dla gości dostępny jest parking. Obiekt jest całodobowo monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo.

Przy łowisku znajduje się obiekt małej gastronomii oraz ławki z widokiem na staw, gdzie można wypocząć, zjeść ciepły posiłek, a w upalne dni wypić chłodne napoje.

Brzegi stawu nie są osłonięte, więc w słoneczną pogodę warto zabrać ze sobą parasol.

Karpie wędrują po całym zbiorniku, gdyż łowione są na każdym stanowisku. Jednak największe okazy mają swoje rewiry i pomimo dużej ich ilości złowienie rekordowych sztuk jest wyzwaniem.

Więcej informacji można uzyskać na stronie łowiska Podbór: www.rybyochaby.pl

Tekst i zdjęcia zamieszczone dzięki uprzejmości właściciela łowiska

Podziel się ze znajomymi:

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to Wykop Submit to Grono Submit to Nasza Klasa

Drukuj

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Copyright © www.haczyk.com.pl 2019

Template by Joomla Themes & Copywriter.

stat4u